Στο 1-0 με 2-0 της Γιουνάιτεντ

Ενα αλαλούμ με το ντέρμπι στην Τούμπα όσον αφορά τις πληρωμές από αρκετές στοιχηματικές εταιρείες αφού κάποιες πλήρωσαν το γκολ, κάποιες όχι ενώ οι περισσότερες επέστρεψαν τα πονταρίσματα.

Παίρνει την πρόκριση η Γιουνάιτεντ κρατώντας το μηδέν

Μετά λοιπόν από το «ροκ» μπρέικ ας επιστρέψουμε στην κορυφαία διοργάνωση.

Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υποδέχεται τη Σεβίλλη και προσωπικά πιστεύω ότι θα περάσει στα προημιτελικά της διοργάνωσης.

Η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο έβγαλε στο 100% το πλάνο της κόντρα στη Λίβερπουλ το Σάββατο και απέδειξε ότι αρχίζει και γίνεται ομάδα του προπονητή της.

Σήμερα το παιχνίδι για όσους θέλουν να παρακολουθήσουν θέαμα δεν προσφέρεται.

Το θεωρώ σχεδόν αδύνατο ο Ζοσέ Μουρίνιο να δώσει εντολή για φουλ επίθεση. Διαβάζοντας τα προβλήματα που έχει στην αμυντική μετάβαση η Σεβίλλη, μάλλον θα της δώσει χώρο και κατοχή μπάλας προκειμένου να χτυπήσει στην κόντρα.

Θα προσπαθήσει να διασφαλίσει το μηδέν στην άμυνα όπως έκανε και στο πρώτο παιχνίδι στην Ισπανία.

Το ποντάρισμά μου πηγαίνει στη νίκη της Γιουνάιτεντ χωρίς να δεχτεί γκολ με απόδοση 2.75. Αρκετά μεγάλη για μια ομάδα η οποία ξέρει πώς να αμύνεται και που διαθέτει τον καταληλλότερο τεχνικό για να την καθοδηγήσει σε παιχνίδι τακτικής.

Περισσότερα

Χθες αποφάσισα να μην ανεβάσω κάποια πρόταση για τα παιχνίδια του Παγκοσμίου Κυπέλλου. Η αλήθεια είναι πως με τον Χρήστο Σωτηρακόπουλο να ακολουθεί τον άσο της Πορτογαλίας και το βασικό μας ποντάρισμα να ψάχνει το Goal/Goal στην ίδια αναμέτρηση, ένιωθα πως έχω καλυφθεί στοιχηματικά.

Το 3-0 του Βελγίου χθες κόντρα στον Παναμά εκτόξευσε την μπάνκα και μαζί με τη νίκη της Αγγλίας και τα γκολ του Χάρι Κέιν πιστεύω ότι πήρατε μια ανάσα μετά τις απώλειες με Γερμανία και Βραζιλία.

Πόσο ιδανικά θα κυλούσε η μέρα αν ο Λιονέλ Μέσι είχε ευστοχήσει στο χτύπημα πέναλτι κόντρα στην Ισλανδία. Όχι μόνο για μένα ή για όλες τις εκτιμήσεις του footballbet αλλά και για τον μισό πλανήτη.

Οι πανηγυρισμοί στο γκολ του Χιμένες πήγαν χαμένοι αφού στο βραδινό ντέρμπι της Ισπανίας με την Πορτογαλία, παρακολουθήσαμε ένα φεστιβάλ από γκολ.

Το πόσο τυχεροί σταθήκαμε στο πρώτο ποντάρισμα του Μουντιάλ, νομίζω ότι δεν χρειάζεται να το αναφέρω. Το φάουλ που κέρδισε η Ρωσία, 10 δευτερόλεπτα πριν συμπληρωθεί το 3λεπτο των καθυστερήσεων, έφερε το υπέροχο γκολ του Γκολόβιν και τα τρία γκολ του 2ου ημιχρόνου, μας χάρισαν μια εξαιρετική απόδοση.

Η γιορτή του ποδοσφαίρου ξεκινά σήμερα και εκτός φυσικά από το καθαρά ποδοσφαιρικό ενδιαφέρον, υπάρχει η στοιχηματική προσέγγιση η οποία μας δίνει ένα έξτρα ενδιαφέρον.

Ξεκινώντας τη διαδρομή για τα μακροπρόθεσμα πονταρίσματα του Παγκοσμίου Κυπέλλου κάθε τέσσερα χρόνια, οφείλεις να πιάνεις τον παλμό της διοργάνωσης.

Ένας τελικός είναι πάντα δύσκολο να αποκωδικοποιηθεί αλλά ο σημερινός ανάμεσα στην Λίβερπουλ και την Ρεάλ θεωρώ ότι είναι ο πιο δύσκολος των τελευταίων ετών.