Το bet της ημέρας

Στα γερμανικά μπαράζΣτα γερμανικά μπαράζΠαρασκευή, 26 Μαΐου 11:48Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων επιβεβαιώθηκε το βασικό μας ποντάρισμα χθες με τον πλούσιο άσο της Τρουά απέναντι στην Λοριάν.
Στην μάχη της παραμονήςΣτην μάχη της παραμονήςΠέμπτη, 25 Μαΐου 12:09Ενα γκολ μας έλειψε χθες από τον τελικό για την επιβεβαίωση του βασικού πονταρίσματος όμως ο Χρήστος Σωτηρακόπουλος πόνταρε σωστά στο 2-3 Γκολ ανάμεσα στον Άγιαξ και την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
Τελικός με γκολΤελικός με γκολΤετάρτη, 24 Μαΐου 12:32Μετά την παύση μιας ημέρας αφού δεν υπήρχαν διαθέσιμες επιλογές για βασικό ποντάρισμα,επιστρέφουμε σήμερα με τον τελικό του Γιουρόπα Λιγκ.
Ημέρα για No BetΗμέρα για No BetΤρίτη, 23 Μαΐου 11:24Χθες με επιτυχία πέρασε ένα ακόμα βασικό μας ποντάρισμα με την επιλογή στο Γκολ/Γκολ στα μπαράζ της Δανίας, ανάμεσα στη Βίμποργκ και την Ααρχους.
Στα μπαράζ της ΔανίαςΣτα μπαράζ της ΔανίαςΔευτέρα, 22 Μαΐου 11:31Η Τζένοα επιβεβαίωσε το βασικό μας ποντάρισμα, o Χρήστος Σωτηρακόπουλος πέρασε την τριάδα του από την Πρέμιερ Λιγκ και ο Τόλης Χριστοφοράκης εκμεταλλεύτηκε την πλούσια απόδοση στο διπλό της Ίντερ επί της Λάτσιο, σε μια ονειρεμένη Κυριακή για τους αναγνώστες του footballbet.gr
Ασος για την παραμονήΑσος για την παραμονήΚυριακή, 21 Μαΐου 11:56Η Μπραν γύρισε το παιχνίδι χθες απέναντι στην Σόγκνταλ και το 2-0 έγινε 2-3 για να επιβεβαιωθεί το βασικό μας ποντάρισμα.
Διπλό στη ΝορβηγίαΔιπλό στη ΝορβηγίαΣάββατο, 20 Μαΐου 11:59Ολα κυλήσουν ιδανικά στον ημιτελικό για το βασικό μας ποντάρισμα όμως η 3η περίοδος με τους συνολικά 51 πόντους έστειλε οριακά το την επιλογή μας εκτός στόχου.
Σερί με EuroleagueΣερί με EuroleagueΠαρασκευή, 19 Μαΐου 11:23Πήραμε και το 3ο συνεχόμενο βασικό ποντάρισμα, με τον Μάιο να τρέχει εξαιρετικά μέχρι στιγμής. Ευκαιρία σήμερα με τo Final-4 της Euroleague να σπάσουμε την ποδοσφαιρική «μονοτονία».
Ξανά σε σουηδικό έδαφοςΞανά σε σουηδικό έδαφοςΠέμπτη, 18 Μαΐου 11:48Ενα ακόμη επιτυχημένο βασικό ποντάρισμα, αφού αυτή τη φορά επιβεβαιώθηκε το Under 2,5 γκολ στο παιχνίδι της Έρεμπρο με την Σούντσβαλ σε απόδοση 1.95.
Ξανά σε σκανδιναβικό έδαφοςΞανά σε σκανδιναβικό έδαφοςΤετάρτη, 17 Μαΐου 10:49Με αρκετή δόση τύχης χθες πήραμε το βασικό μας ποντάρισμα αφού το γκολ που επιβεβαίωσε το Over 2,5 ήρθε στο 2ο λεπτό τω καθυστερήσεων.
Σκανδιναβική επιλογήΣκανδιναβική επιλογήΤρίτη, 16 Μαΐου 12:20Μετά την αποχή της Δευτέρας επιστρέφουμε σήμερα με το πρώτο ποντάρισμα της σεζόν στο νορβηγικό πρωτάθλημα.
Νο BetΝο BetΔευτέρα, 15 Μαΐου 10:29Ο ΠΑΟΚ δεν κατάφερε να βρει δίχτυα για να επιβεβαιώσει το βασικό μας ποντάρισμα χθες, όμως ο Χρήστος Σωτηρακόπουλος συνέχισε ακάθεκτος την εξαιρετική του πορεία το τελευταίο διάστημα με ένα ακόμη νικηφόρο bet.
Σκοράρουν στην ΤούμπαΣκοράρουν στην ΤούμπαΚυριακή, 14 Μαΐου 10:05Η Μάιντς επέστρεψε από το 0-2 και επιβεβαίωσε το βασικό μας ποντάρισμα, ο Χρήστος Σωτηρακόπουλος πόνταρε στο απόλυτο για μια ακόμη φορά στην Πρέμιερ Λιγκ ενώ το ποντάρισμα του Τόλη Χριστοφοράκη, χάθηκε τρία λεπτά πριν το φινάλε του αγώνα στο Μπέργκαμο.
Αγώνας επιβίωσηςΑγώνας επιβίωσηςΣάββατο, 13 Μαΐου 12:00Η Γούεστ Μπρόμιτς δεν βρήκε χθες το δρόμο προς τα δίχτυα για να επιβεβαιώσει το βασικό μας ποντάρισμα όμως η επιλογή του Τόλη Χριστοφοράκη τα ξημερώματα με τον άσο του Χιούστον κάλυψε τη ζημιά.
Ποντάρισμα στο Γκολ/ΓκολΠοντάρισμα στο Γκολ/ΓκολΠαρασκευή, 12 Μαΐου 10:27Ενα γκολ περιμέναμε για το Over 2,5 και το επιτυχημένο βασικό ποντάρισμα χθες όμως το σερί μας σταμάτησε στο «Ολντ Τράφορντ».
Σερί σε αγγλικό έδαφοςΣερί σε αγγλικό έδαφοςΠέμπτη, 11 Μαΐου 10:18Έξοχη μέρα η χθεσινή. Το βασικό μας ποντάρισμα πλήρωσε με τον άσο της Ατλέτικο Μαδρίτης ενώ πέρασε και η καλοπληρωμένη δυάδα του Χρήστου Σωτηρακόπουλου.
Ταξίδι στο «Βιθέντε Καλντερόν»Ταξίδι στο «Βιθέντε Καλντερόν»Τετάρτη, 10 Μαΐου 10:17Γιουβέντους και Μονακό επιβεβαίωσαν ένα ακόμη βασικό μας ποντάρισμα, ο Χρήστος Σωτηρακόπουλος πόνταρε σωστά στο συνδυαστικό άσο και Over και κάπως έτσι πέρασε επιτυχημένα η Τρίτη.
Ρεβάνς με γκολΡεβάνς με γκολΤρίτη, 9 Μαΐου 11:32H Μπράουνσβαϊγκ επιβεβαίωσε το βασικό μας ποντάρισμα με τον άσο απέναντι στην Ουνιόν Βερολίνου και απόψε θα ψάξουμε το 3ο συνεχόμενο νικηφόρο bet.
Ασος για άνοδοΑσος για άνοδοΔευτέρα, 8 Μαΐου 11:21Ρεσιτάλ πονταρισμάτων χθες από το footballbet.gr αφού όλες οι στήλες σημείωσαν «νίκες». Τόσο το βασικό ποντάρισμα όσο και οι Χρήστος Σωτηρακόπουλος και Τόλης Χριστοφοράκης, οι οποίοι πόνταραν σωστά.
Στον διπλασιασμόΣτον διπλασιασμόΚυριακή, 7 Μαΐου 09:31Ο Χρήστος Σωτηρακόπουλος χθες κατέβασε μονόστηλο την Πρέμιερ Λιγκ και πέρασε εξαιρετικές αποδόσεις, ωστόσο δεν κατάφεραμε να πάρουμε το 3ο σερί επιτυχημένο βασικό μας ποντάρισμα.