bwin – Κάθε γκολ της LaLiga παίζει σε Live Streaming*!

Στο «Camp Nou» και με την αναμέτρηση Μπαρτσελόνα – Χιρόνα ολοκληρώνεται η 28η αγωνιστική της LaLiga.

bwin – Build A Bet* στη LaLiga!

Τρίποντο… restart

Η Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη Χιρόνα και ψάχνει όχι μόνο μία νίκη που θα την φέρει πιο κοντά στην κατάκτηση του πρωταθλήματος, αλλά και μία πειστική εμφάνιση μετά την «βαριά» ήττα από την Ρεάλ Μαδρίτης την περασμένη Τετάρτη. Οι «μπλαουγκράνα» γνώρισαν τον αποκλεισμό στο Κύπελλο, αλλά πιο πολύ «πλήγωσε» το ηθικό της ομάδας του Τσάβι η επικράτηση των Μαδριλένων με 4-0, ματς που ο Μπενζεμά σημείωσε χατ – τρικ και μοίρασε μία ασίστ! Απόψε η Χιρόνα που βρίσκεται στο μέσον του βαθμολογικού πίνακα και στα πέντε τελευταία μετρά μόλις δύο νίκες, φαντάζει ως ο ιδανικός αντίπαλος για το… restart.

bwin – Priceboosts κάθε μέρα!

Οι αριθμοί

Εκπληκτική παρουσιάζεται φέτος εντός η Μπαρτσελόνα για τη LaLiga. Οι «μπλαουγκράνα» διατηρούν το απόλυτο μπροστά στον κόσμο τους με 11 νίκες, 2 ισοπαλίες και 27-2 συντελεστή τερμάτων! Στα τέσσερα από τα πέντε τελευταία ματς που έδωσε εντός έδρας, η ομάδα του Τσάβι κατάφερε να σκοράρει πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου στα τέσσερα από αυτά. Για το ίδιο γκρουπ αγώνων, η Χιρόνα μέτρησε μόλις μία νίκη εκτός έδρας. Το αποτέλεσμα αυτό σημειώθηκε στις 26 Φεβρουαρίου και την έδρα της Αθλέτικ Μπιλμπάο, εκεί όπου μάλιστα προηγήθηκε με 2-0 μόλις από το 19ο λεπτό. Αναφορικά με την «παράδοση» των δύο ομάδων, η Μπαρτσελόνα επικράτησε τέσσερις φορές της Χιρόνα, ενώ ένα παιχνίδι έληξε ισόπαλο. Αυτό ήταν στο «Camp Nou» το 2018.

21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114 | Υπεύθυνο Παιχνίδι | *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις