Το Γκλάντμπαχ – Μάντσεστερ Σίτι παίζει στην Bet365

Οδεύοντας ολοταχώς προς την κατάκτηση της Premier League, η Μάντσεστερ Σίτι των πολλών συνεχόμενων νικών, δοκιμάζεται απόψε, στην έδρα της Γκλάντμπαχ.

Θα έχει σημειωθεί περισσότερο από 1.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης; Το σχετικό over βρίσκεται σε απόδοση 2.20.

Η πορεία της Μάντσεστερ Σίτι τους τελευταίους δυόμιση μήνες, είναι κάτι παραπάνω από εντυπωσιακή, κάτι που αποτυπώνεται με την παρουσία της στην κορυφή της Premier League και στο +10 από τη δεύτερη, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Μία ακόμα νίκη και σήμερα, προσφέρεται στο 1.28.

Λειτουργίες Cash Out* - Φτιάξτε Αγορά* |21+
Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Bet365
Bet365, το παιχνίδι σου καλύτερο ΕΔΩ! 21+ | MGA ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Προφανώς και το σύνολο του Πεπ Γκουαρντιόλα, που είναι σε αυτό το μομέντουμ, αποτελεί και το ακλόνητο φαβορί στο συγκεκριμένο ζευγάρι, αλλά αυτό καλείται να το δείξει κι εντός αγωνιστικούς χώρου. Στο 2.75 βρίσκεται το ενδεχόμενο να νικήσει και στα δύο ημίχρονα του αποψινού αγώνα.

Θα πετύχει περισσότερα από 2.5 γκολ στη συγκεκριμένη αναμέτρηση, η Σίτι; Το σχετικό over προσφέρεται σε απόδοση 2.10.

Για τη Γκλάντμπαχ, το αποψινό παιχνίδι, έρχεται σε ένα δύσκολο μομέντουμ γι’ αυτή, αλλά γνωρίζοντας ότι είναι το αουτσάιντερ, αναμένεται να παίξει χωρίς πίεση και… ό,τι βγει. Η έκπληξη με νίκη της, βρίσκεται στο 9.50.

Το περασμένο Σάββατο, έχασε εντός έδρας από την Μάινς (1-2), μένοντας στην όγδοη θέση της Bundesliga και για τρίτη αγωνιστική, μακριά από τη νίκη. Στο 4.33 προσφέρεται το ενδεχόμενο να σκοράρει το τελευταίο γκολ του αγώνα.