Ολυμπιακός – Aρσεναλ με ειδικά στοιχήματα σε κάθε φάση. Ετσι είναι το παιχνίδι σήμερα στην Bwin

Ζήσε την επόμενη φάση του παιχνιδιού με το app της bwin. Αμέτρητα πρωταθλήματα, χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές! |21+

Μπροστά σε ακόμα μία μεγάλη ευρωπαϊκή πρόκληση βρίσκεται ο Ολυμπιακός, ο οποίος καλείται να αποκλείσει την Άρσεναλ, για δεύτερη σερί σεζόν. Οι «ερυθρόλευκοι», όπως συνέβη και πέρσι στους «32» του Europa League, είχαν το πρώτο ματς εντός έδρας και γνώρισαν την ήττα με 1-0. Στον επαναληπτικό του Λονδίνου, η ομάδα του Μαρτίνς προηγήθηκε με τον Σισέ, οδηγώντας το ματς στην παράταση.

Πού θα κάτσει η μπίλια στο Ολυμπιακός – Άρσεναλ; Τα σπουδαιότερα ματς της ημέρας με Build A Bet.  |21+

Εκεί, ο Ομπαμεγιάνγκ ισοφάρισε στο 113΄, πριν λυτρώσει την ελληνική ομάδα ο Ελ Αραμπί με κοντινή προβολή στο 119’ (1-2). Απόψε, οι δύο ομάδες ετοιμάζονται για τη μεταξύ τους αναμέτρηση στο «Γ. Καραϊσκάκης», αυτή την φορά με έπαθλο το εισιτήριο για τα προημιτελικά του Europa League. Οι «κανονιέρηδες» μάλιστα, επανέρχονται στο Φάληρο, καθώς στο ίδιο γήπεδο διεξήχθη και ο επαναληπτικός των «32» κόντρα στην Μπενφίκα. Μετά το 1-1 στη Λισαβόνα, οι παίκτες του Αρτέτα σφράγισαν το εισιτήριο χάρη στο 3-2 της νίκης τους εκεί, σε μια βραδιά πάντως που βρέθηκαν με την πλάτη στον τοίχο και 1-2 πίσω στο σκορ!

Bwin
Bwin, το παιχνίδι σου καλύτερο ΕΔΩ! 21+ | MGA ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ
Αποδόσεις που δεν έχεις ξαναδεί
Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Europa League με εκατοντάδες ειδικά. Έτσι είναι το παιχνίδι σήμερα. |21+

Παρομοίως δύσκολα πέρασε και ο Ολυμπιακός στους «32». Οι «ερυθρόλευκοι» φάνηκε να ελέγχουν την υπόθεση πρόκριση κόντρα στην Αϊντχόφεν με το 4-2 του πρώτου αγώνα, ωστόσο στο ημίχρονο της ρεβάνς στο «Φίλιπς Στάντιον», βρίσκονταν πίσω στο σκορ με δύο τέρματα (2-0). Το ματς στην επανάληψη έγινε… ροκ, οι Πρωταθλητές Ελλάδας είχαν δύο δοκάρια, οι Ολλανδοί ένα και στο φινάλε ένα ψύχραιμο τελείωμα του Χασάν, έστειλε τον Ολυμπιακό στους «16», παρά την ήττα (2-1).

Ποιος θα επικρατήσει στο Ολυμπιακός – Άρσεναλ; Στη bwin το ζεις με ειδικά στοιχήματα σε κάθε φάση. |21+

21+.Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC. Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114. Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ. Υπεύθυνο Παιχνίδι. *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.