Προκριματικά Μουντιάλ με ειδικά στοιχήματα σε κάθε φάση. Eτσι είναι το παιχνίδι σήμερα

Ζήσε την επόμενη φάση του παιχνιδιού με το app της bwin. Αμέτρητα πρωταθλήματα, χιλιάδες στοιχηματικές επιλογές! |21+

Η προκριματική φάση του Μουντιάλ συνεχίζεται απόψε με τη διεξαγωγή της δεύτερης αγωνιστικής. Τα περισσότερα φαβορί απέφυγαν τους σκοπέλους στην πρεμιέρα και πλέον αναζητούν το 2/2, ώστε να μπουν σε ρόλο οδηγού στα γκρουπ τους.

Προκριματικά Μουντιάλ με εκατοντάδες ειδικά. Έτσι είναι το παιχνίδι σήμερα. |21+ * Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.

Ένα από αυτά είναι και το Βέλγιο, το οποίο επιβλήθηκε 3-1 της Ουαλίας εντός έδρας, παρά το γεγονός ότι βρέθηκε να χάνει νωρίς στο ματς. Οι «κόκκινοι διάβολοι» πάτησαν γκάζι για ένα δεκάλεπτο και γύρισαν το ματς, πριν βγει το ημίχρονο (22’, 28’), σφραγίζοντας το τρίποντο με το γκολ του Ντε Μπρόινε στο 73’. Απόψε, δοκιμάζονται στην Τσεχία, με τους γηπεδούχους να πετυχαίνουν ένα από τα σκορ της πρεμιέρας, διαλύοντας 2-6 την Εσθονία εκτός έδρας. Κάπως έτσι, διεύρυναν το νικηφόρο σερί που έτρεχαν από το Nations League, μετρώντας τρεις διαδοχικές νίκες.

Ποιος θα επικρατήσει στο Τσεχία – Βέλγιο; Στη bwin το ζεις με ειδικά στοιχήματα σε κάθε φάση. |21+

Με νίκη μπήκε στα προκριματικά και η Πορτογαλία, αν και δυσκολεύτηκε αρκετά κόντρα στο Αζερμπαϊτζάν. Το τελικό 1-0 αποδεικνύει του ισχυρισμού του αληθές, καθώς το σύνολο του Φερνάντο Σάντος χρειάστηκε ένα αυτογκόλ για να σφραγίσει τη νίκη. Απόψε, ταξιδεύει στη Σερβία, αντιμετωπίζοντας τους «αετούς», οι οποίοι λύγισαν στην πρεμιέρα την Ιρλανδία (3-2), χάρη στα γκολ των Βλάχοβιτς (40’) και Μίτροβιτς (68’, 75’), αν και βρέθηκαν να κυνηγούν το σκορ από το 18ο λεπτό.

Αποδόσεις που δεν έχεις ξαναδεί
Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Bwin
Bwin, το παιχνίδι σου καλύτερο ΕΔΩ! 21+ | MGA ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ

Πού θα κάτσει η μπίλια στο Σερβία – Πορτογαλία; Τα σπουδαιότερα ματς της ημέρας με Build A Bet.  |21+

21+.Αρμόδιος ρυθμιστής: UKGC. Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 1114. Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ. Υπεύθυνο Παιχνίδι. *Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις.